Dzień z bronią CZ

Dzień z bronią CZ

Firma Zbrojownia organizuje 18 październik 2017 prezentację broni firmy Ceska Zbrojovka dla funkcjonariuszy, operatorów i żołnierzy. Na obiektach strzeleckich Klubu Strzeleckiego „Proelia” uczestnicy będą mogli przetestować wszystkie najnowsze konstrukcje czeskiego potentata, w tym karabinek szturmowy CZ Bren 2 (model 5,56x45 oraz wersję na amunicję 7,62x39 mm), pistolet maszynowy CZ Scorpion Evo 3 oraz pistolet samopowtarzalny 9 mm CZ P-10C.

Dzień z Ceską Zbrojovką  rozpoczyna się o godzinie 10 na strzelnicy FSO, ul. Jagiellońska 88 w Warszawie. Do godziny 14 zaplanowano oficjalne testy i prezentacje broni, zaś po tej godzinie trening indywidualny i czas dla operatorów oraz żołnierzy na głębsze zapoznanie się z bronią i jej możliwościami oraz taktyczną funkcjonalnością.

To pierwsza tak szeroka i oficjalna prezentacja broni produkowanej przez Ceska Zbrojovka. Broń znana i użytkowana w ponad 100 krajach świata na 4 kontynentach zyskała uznanie w wielu formacjach specjalnych wojskowych i policyjnych, w tym w jednej z najbardziej uznanych, francuskiej jednostce interwencyjnej Żandarmerii Narodowej – GIGN.

MIEJSCE: Warszawa, Strzelnica FSO, Obiekt Klubu Strzeleckiego "Proelia", ulica Jagiellońska 88, hala 10B, wjazd na teren od ulicy Kotsisa.

KIEDY: 18 października 2017 roku, początek godzina 10

ORGANIZATOR zapewnia amunicję i zabezpieczenie obiektu strzelnicy.

 

Warunkiem udziału w prezentacji jest zaproszenie lub legitymacja służbowa formacji ochrony porządku publicznego/ żołnierza Wojska Polskiego.