Wyłączny dystrybutor broni CZ dla służb mundurowych

ZBROJOWNIA Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem Českiej Zbrojovki w Polsce, na rynku przeznaczonym dla służb mundurowych oraz wojska.

Aktualności

Czeski policjant mistrzem świata IPSC

Czeski policjant mistrzem świata IPSC

Czeski policjant Miroslav Zapletal zajął pierwsze miejsce w strzelaniu praktycznych podczas Drugich Światowych Igrzysk Policyjnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Czeska drużyna była zaś trzecia w rywalizacji drużynowej. Mistrz świata w zawodach używał pistoletu CZ 75 Shadow, pozostali zawodnicy najnowszego pistoletu czeskiego potentata, CZ P-10C.

Więcej
Prezentacja i testy broni Ceskiej Zbrojovki w Warszawie

Prezentacja i testy broni Ceskiej Zbrojovki w Warszawie

Dzień z bronią Ceskiej Zbrojovki w Warszawie zgromadził operatorów wojskowych i policyjnych jednostek specjalnych z całej Polski. Testując najnowsze modele broni czeskiego potentata wystrzelili oni ponad 7000 sztuk amunicji. Uczestnicy "CZ Day" zapoznali się z możliwościami i skutecznością broni oferowanej w Polsce przez Zbrojownię. Natomiast uwagi i komentarze będą brane pod uwagę przy powstawaniu nowych konstrukcji.

Więcej
Dzień z bronią CZ

Dzień z bronią CZ

18 października 2017 firma Zbrojownia organizuje na obiektach strzeleckich "Preolia" w Warszawie prezentację, pokazy i testy broni marki CZ. Operatorzy jednostek specjalnych policji, wojska i innych formacji ochrony porządku publicznego będą mogli przetestować wszystkie najnowsze konstrukcje Ceskiej Zbrojovki.

Więcej