Konfigurator CZ teraz także w Polsce

Konfigurator CZ teraz także w Polsce

17 września 2020 r

W Polsce został uruchomiony konfigurator CZ, który umożliwia montaż broni online według Twoich pomysłów.

Ta bezkonkurencyjna nowość w sprzedaży broni działa w Czechach, na Słowacji, a teraz także w Polsce.

CZ oferuje interaktywną stronę internetową, na której zainteresowana strona może złożyć broń zgodnie ze swoimi pomysłami i potrzebami. Na przykład możesz wybrać kolor ramy, rodzaj celowników, kolimator optyczny, rozmiar i kolor elementów sterujących, pojemność magazynka i nie tylko. Po wiążącym zamówieniu skonfigurowana przez Ciebie broń zostanie zmontowana przez ekspertów bezpośrednio w CZ, a następnie wysłana do oficjalnego dystrybutora CZ w Polsce, gdzie odbierzesz wymarzony egzemplarz. Przy przekazaniu osobistym przestrzegane są wszystkie wymogi prawne, tak jak przy normalnym zakupie broni.

Gdzie mogę skonfigurować?
Odwiedź czconfigurator.com, wybierz swój język i kraj i rozpocznij konfigurację. Jeśli zamówienie z konfiguratora nie jest jeszcze dostępne w Twoim kraju, nadal możesz go wypróbować w międzynarodowej wersji angielskiej.

Jaką broń mogę skonfigurować? Co mogę na nich poprawić?
W Polsce możliwa jest teraz konfiguracja pistoletu sportowego CZ Shadow 2 oraz serii pistoletów CZ P-10 od modelu Full-size, poprzez Semi-compact, Compact do Subcompact. Więcej modeli zostanie dodanych w przyszłości. Opcje konfiguracji różnią się w zależności od modelu i są bardzo podobne we wszystkich regionach. Nieznaczne różnice wynikają z przepisów prawa danego kraju.

Ile kosztuje skonfigurowana broń?
Ceny podstawowych modeli odpowiadają cenom detalicznym przy zakupie standardowym. Całkowity koszt konfiguracji zależy wtedy od dodanych komponentów. Oprócz wyjaśnienia, dlaczego warto go wybrać, każdy dodatek ma również swoją cenę, która po dodaniu jest dodawana do całkowitej ceny produktu, który wciąż masz w zasięgu wzroku.

Jaka jest gwarancja na skonfigurowaną broń?
Skonfigurowana broń wraz z akcesoriami objęta jest taką samą gwarancją jak przy normalnym zakupie czyli 2 lata. Jest to duża zaleta w porównaniu z sytuacją, gdy klient kupuje osobno broń i akcesoria i uszkadza broń przez niewłaściwe obchodzenie się - w takim przypadku nie można dochodzić roszczeń. Aby zachować gwarancję, zawsze zalecamy profesjonalny montaż u płatnerza lub po prostu skorzystanie z konfiguratora. Po naciśnięciu przycisku Zamów, klient może również wykupić przedłużoną gwarancję lub przedpłacony serwis broni na 5 lat.

Jak jest dokonywana płatność?
Płatność odbywa się w dwóch etapach. W pierwszej kolejności należy wpłacić kaucję, aby zamówienie można było uznać za wiążące i można było rozpocząć pracę. Kwota zadatku zostanie podana po złożeniu zamówienia, można zapłacić kartą online lub przelewem. Drugim krokiem jest zapłata pozostałej kwoty przy osobistym odbiorze wyprodukowanej broni.


Gdzie mogę odebrać broń?
Podczas realizacji zamówienia wyświetla się miejsce odbioru wraz z dokładnym adresem. W Polsce jest to obecnie sklep naszego oficjalnego dystrybutora w Polsce Hubertus w Chodzieży. Istnieje możliwość odbioru skonfigurowanej broni w sklepie Zbrojownia po uprzednim przesłaniu imienia, nazwiska, tel. kontaktowego oraz numeru zamówienia na adres:
sklep@zbrojownia.eu

A jeśli nie chcę od razu zamawiać skonfigurowanej broni?
Możesz zapisać skompilowaną konfigurację i otrzymać wiadomość e-mail. W każdej chwili możesz do niej wrócić i kontynuować konfigurację lub zamówić broń do produkcji. Możesz także udostępnić swoją konfigurację znajomym za pośrednictwem łącza lub sieci społecznościowych. Możesz zapisywać podgląd swojej nowej broni na komputerze w formacie PNG.

Jak działa konto podarunkowe?
W konfiguratorze CZ możesz otrzymać w prezencie wkład do konfiguracji od rodziny lub przyjaciół. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć konto podarunkowe jednym kliknięciem i powiadomić o tym swoich znajomych, udostępniając link. Za założenie nic nie płacisz. Gdy będziesz mieć co najmniej jedną trzecią kwoty zgromadzonej na koncie, możesz wprowadzić broń do produkcji. W tym roku pozwól sobie załadować coś pod choinkę zamiast skarpet, co naprawdę Cię ucieszy - nowe piękno dostrojone według Twoich pomysłów!